BŪK RAMUS 3


Šis apsaugos sprendimas puikiai tinka norint apsaugoti objekto įėjimo zoną ir tris pasirinktas objekto patalpas.

Nemokamai įrengsime apsaugos sistemą, kurios signalai bus perduodami į Stebėjimo ir valdymo centrą. Objekto siunčiami signalai bus stebimi 24 val. 7 dienas per savaitę. O gavus sistemos suveikimo signalą – nedelsiant išsiųsime greitojo reagavimo ekipažą.

KAINA 16,99 Eur/mėn.*

* Komplekto mėnesinė kaina nurodyta už įrangos montavimą, jos aptarnavimą visą sutarties laikotarpį bei stebėjimo ir reagavimo apsaugos paslaugą, kai pasirašoma 36 mėn. sutartis.

* Komplekto mėnesinė kaina fiziniams asmenims nurodyta su PVM, o juridiniams – be PVM.

UŽSAKYTI

 

Šios apsaugos sistemos komplektaciją sudaro:

Belaidė apsaugos sistema
Lengvai įdiegiama ir naudojama sistema, valdoma belaide klaviatūra bei BŪK RAMUS mobiliąja aplikacija. Reikalingas 220V elektros maitinimas.

3 belaidžiai judesio jutikliai
Užfiksuoja judesius saugomoje patalpoje. Veikimo nuotolis 10 metrų ir veikimo kampas iki 87 laipsnių. Speciali technologija leidžia nereaguoti į gyvūnų, sveriančių iki 18 kg, judesius. Veikimo nuotolis 35-70 metrų nuo centralės. 

1 belaidis magnetinis lango/durų jutiklis
Skirtas stebėti duris, langus ir kitus atsidarančius/užsidarančius mechanizmus. Veikimo nuotolis 40-70 metrų nuo centralės. 

1 vidaus sirena
Aliarmo atveju informuoja vartotoją bei aplinkinius garsiniais signalais. Garsinis signalas taip pat praneša apie įjungiamą ar išjungiamą apsaugą.

• 1 belaidė LCD klaviatūra
Skirta įjungti/išjungti apsaugos sistemą bei valdyti/konfigūruoti sistemą. Dėl jos mobilumo ją galime įrengti bet kurioje patalpos vietoje, kuri bus Jums patogiausia apsaugos sistemos naudojimui.

• GPRS siųstuvas su SIM kortele
Skirtas signalų perdavimui į Stebėjimo ir valdymo centrą. Ryšio paslaugos į kainą įskaičiuotos.

 

Paslaugą teikia:

Mūsų padaliniai:

Trakai
Ukmergė
Marijampolė
Palanga
Šilalė
Mažeikiai
Joniškis
Pakruojis
Radviliškis
Rokiškis
Lazdijai
Druskininkai
Varėna
Visaginas
Anykščiai
Molėtai

Gaukite pasiūlymą

Savitarna