BŪK RAMUS EXPERT


Apsaugos sistemą galite lengvai susikomplektuoti patys pagal savo asmeninius poreikius.

Šis apsaugos sprendimas puikiai tinka norint apsaugoti bet kokio tipo objektą iki 16 patalpų.

Nemokamai įrengsime apsaugos sistemą, kurios signalai bus perduodami į Stebėjimo ir valdymo centrą. Objekto siunčiami signalai bus stebimi 24 val. 7 dienas per savaitę. O gavus sistemos suveikimo signalą – nedelsiant išsiųsime greitojo reagavimo ekipažą.

 

Į ŠĮ EXPERT KOMPLEKTĄ JAU YRA ĮTRAUKTA:

  • Belaidė apsaugos sistema (1 vnt.) 
  • GPRS siųstuvas su SIM kortele (1 vnt.)
  • Vidinė garso sirena (1 vnt.)

 

PAPILDOMAI PASIRINKITE APSAUGOS SISTEMOS ELEMENTŲ REIKALINGĄ KIEKĮ:

 

1
1
1
0
0
0
Kaina: Eur

Šios apsaugos sistemos komplektaciją gali sudaryti:

Belaidė apsaugos sistema
Lengvai įdiegiama ir naudojama sistema, valdoma belaide klaviatūra bei BŪK RAMUS mobiliąja aplikacija. Reikalingas 220V elektros maitinimas.

Belaidis judesio jutiklis
Užfiksuoja judesius saugomoje patalpoje. Veikimo nuotolis 10 metrų ir veikimo kampas iki 87 laipsnių. Speciali technologija leidžia nereaguoti į gyvūnų, sveriančių iki 18 kg, judesius. Veikimo nuotolis 35-70 metrų nuo centralės. Įrenginyje yra baterijos lygio indikatorius.

Belaidis vandens jutiklis
Skirtas stebėti patalpų grindis, kuriose yra padidinta užliejimo vandeniu tikimybė: virtuvė, vonia, garažas. Veikimo nuotolis iki 30 metrų nuo centralės.

Belaidis dūmų jutiklis
Skirtas stebėti patalpas, kuriose yra padidinta gaisro tikimybė: virtuvė, garažas, sandėliukas. Veikimo nuotolis iki 35 metrų nuo centralės. Fotoelektrinis dūmų detektorius su jautriu sensoriumi. Jis efektyvus aptinkant smilkstančius dūmus, ypač gerai tinka virtuvėse, gyvenamuosiuose kambariuose, miegamuosiuose ir kitur, kur yra daug baldų.

Belaidis magnetinis lango/durų jutiklis
Skirtas stebėti duris, langus ir kitus atsidarančius/užsidarančius mechanizmus. Veikimo nuotolis 40-70 metrų nuo centralės. Įrenginyje yra baterijos lygio indikatorius.

Vidaus garso sirena
Aliarmo atveju informuoja vartotoją bei aplinkinius garsiniais signalais. Garsinis signalas taip pat praneša apie įjungiamą ar išjungiamą apsaugą.

Belaidė LCD klaviatūra
Skirta įjungti/išjungti apsaugos sistemą bei valdyti/konfigūruoti sistemą. Dėl jos mobilumo ją galime įrengti bet kurioje patalpos vietoje, kuri bus Jums patogiausia apsaugos sistemos naudojimui.

GPRS siųstuvas su SIM kortele
Skirtas signalų perdavimui į Stebėjimo ir valdymo centrą. Ryšio paslaugos į kainą įskaičiuotos.

Lauko garso sirena
Skirta perspėti apie apsaugos sistemos suveikimą pastato išorėje, dažniausiai kabinama ant fasado sunkiai pasiekiamoje vietoje. Lauko sirena turi ir blykstę, skirtą vizualiam informavimui. Veikimo nuotolis iki 70 metrų nuo centralės.

 

Paslaugą teikia:

Mūsų padaliniai:

Trakai
Ukmergė
Marijampolė
Palanga
Šilalė
Mažeikiai
Joniškis
Pakruojis
Radviliškis
Rokiškis
Lazdijai
Druskininkai
Varėna
Visaginas
Anykščiai
Molėtai

Gaukite pasiūlymą

Savitarna