GERIAUSIAS KAINOS IR KOKYBĖS SANTYKIS!


EKSKOMISARŲ BIURO teikiamos paslaugos APSAUGOS IR SIGNALIZACIJOS SISTEMŲ SRITYJE yra geriausios pagal kainos ir kokybės santykį!
2019 m. vasarą Tarptautinė šveicarų organizacija „Icertias – International Certification Association“ atliko tyrimą „Best Buy Award 2019-2020 m.“ Lietuvoje siekiant atskleisti vartotojų patirtį ir suvokimą apie produktus ir paslaugas, kuriuos vartotojai laiko suteikiančiais geriausią kainos ir kokybės santykį ir pripažino EKSKOMISARŲ BIURĄ nugalėtoju už geriausią kainos ir kokybės santykį apsaugos ir signalizacijos sistemų srityje tarp visų saugos tarnybų.
EKSKOMISARŲ BIURUI SKIRTAS PRESTIŽINIS „BEST BUY AWARD“ APDOVANOJIMAS IR SERTIFIKATAS.

Tyrime „ICERTIAS Best Buy Award“ dalyvavo 1200 respondentų – vyresni nei 18 metų Lietuvos piliečiai. Apklausa buvo atlikta pateikiant respondentams užpildyti internetines anketas, kurios parengtos naudojant CAWI-DEEPMA metodą (CAWI – kompiuterio pagalba atliekama internetinė apklausa, DEEPA – giluminio žinomumo metodas). Klausimai pateikti atvira forma, tad respondentai galėjo laisvai nurodyti pavadinimus tų gamintojų ar paslaugų teikėjų, kurių siūlomų prekių ar paslaugų kainos ir kokybės santykis, remiantis respondentų patirtimi, buvo geriausias rinkoje.

„Best Buy Award“ atliktos apklausos metu dalyviams buvo pateiktas konkretus atviras klausimas:

„Nurodykite NAMŲ AR BIURO APSAUGOS SISTEMŲ (SIGNALIZACIJOS SISTEMŲ) gamintoją arba tiekėją, kuris, remiantis Jūsų arba Jums artimų žmonių asmenine patirtimi ar nuomone, siūlo geriausią kainos ir kokybės santykį Lietuvos rinkoje.”
Daugiausiai respondentų atsakydami į šį klausimą nurodė: EKSKOMISARŲ BIURAS!
Kitaip tariant, Lietuvos piliečiai, pasikliaudami savo patirtimi ir nuomone, teigė, kad EKSKOMISARŲ BIURO teikiamos paslaugos yra NR.1 pagal kainos ir kokybės santykį Lietuvoje.
„Ekskomisarų biurui“ suteiktas medalis ir sertifikatas: http://www.bestbuyaward.org/LITHUANIA-220SD84

Tai dar kartą patvirtina, kad kompanijai „Ekskomisarų biuras“ per savo 25-erius veiklos metus pavyko užtikrinti išskirtinę vartotojų patirtį rinkoje, dėl kurios dauguma jų ir renkasi šio teikėjo paslaugas, o ne konkurentų.

„Best Buy Award“ (www.bestbuyaward.org) atliktas rinkos tyrimas apima tik vartotojų asmeninę nuomonę, patirtį, pasitenkinimą ir suvokimą apie tai, kas rinkoje siūlo geriausią kainos ir kokybės santykį skirtingų produktų ir paslaugų kategorijose.
„Best Buy Award“ apdovanojimo ženklas ir statusas „NR.1 pagal kainos ir kokybės santykį“ suteikiamas tk įmonėms, prekių ženklams, paslaugoms ir gaminiams, kurie vienoje iš „Best Buy Award“ kategorijų užėmė pirmąją vietą.

 

Paslaugą teikia:

Mūsų padaliniai:

Trakai
Ukmergė
Marijampolė
Palanga
Šilalė
Mažeikiai
Joniškis
Pakruojis
Radviliškis
Rokiškis
Lazdijai
Druskininkai
Varėna
Visaginas
Anykščiai
Molėtai

Gaukite pasiūlymą

Savitarna