Pavojaus mygtukas


Pavojaus mygtukas

Tai ypatingai dinamiška, universali ir lengvai naudojama apsaugos sistema, pritaikoma viešuosiuose ir privačiuose objektuose, tokiuose kaip namai, butai, kotedžai, švietimo įstaigos ar komercinės patalpos, ir užtikrinanti itin greitą reagavimą į pavojus, iškilusius turtui bei žmonių sveikatai ar gyvybei. Nuspaudus pavojaus mygtuką, informacija žaibiškai perduodama „Ekskomisarų biuro“ centriniam stebėjimo pultui, kuris nedelsdamas siunčia ginkluotą greitojo reagavimo ekipažą į pavojaus vietą.

 

„Pavojaus mygtuko“ paslauga veikia šiuo principu:

  • Jūsų patalpose sumontuojamas stacionarus ar nešiojamas pavojaus mygtukų komplektas, kuris sujungiamas su „Ekskomisarų biuro“ centriniu stebėjimo pultu (CSP), budinčiu 24h per parą;
  • Gavęs pavojaus signalą ir adresą, automatiškai perduodamą iš įvykio vietos, CSP budėtojas siunčia ginkluotą greitojo reagavimo grupės ekipažą;.
  • Greitasis reagavimo ekipažas, atvykęs į vietą, iš kurios gautas signalas, nutraukia pasikėsinimą, nukreiptą prieš patalpose ar teritorijoje esančius asmenis bei turtą, ir neutralizuoja nepageidaujamus asmenis;

„Pavojaus mygtuko“ paslauga veikia visą parą 7 dienas per savaitę, todėl dėl saugomo turto ir asmenų gyvybės bei sveikatos galite būti visuomet ramūs. 

 

Gaukite Ekskomisarų biuro pasiūlymą

               ⇓

Pavojaus mygtukas

Miestas *

Užpildykite žemiau pateiktus laukelius ir susisieksime su Jumis per 8 darbo valandas

Vardas arba įmonės pavadinimas *

El. paštas *

Telefonas *

Vietovė

Paslaugą teikia:

Mūsų padaliniai:

Trakai
Ukmergė
Marijampolė
Palanga
Šilalė
Mažeikiai
Joniškis
Pakruojis
Radviliškis
Rokiškis
Lazdijai
Druskininkai
Varėna
Visaginas
Anykščiai
Molėtai

Gaukite pasiūlymą

Savitarna