Pavojaus mygtukas


pavojaus_mygtukas

Tai ypatingai dinamiška, universali ir lengvai naudojama apsaugos sistema, pritaikoma viešuosiuose ir privačiuose objektuose, tokiuose kaip namai, butai, kotedžai, švietimo įstaigos ar komercinės patalpos, ir užtikrinanti itin greitą reagavimą į pavojus, iškilusius turtui bei žmonių sveikatai ar gyvybei. Nuspaudus pavojaus mygtuką, informacija žaibiškai perduodama „Ekskomisarų biuro“ centriniam stebėjimo pultui, kuris nedelsdamas siunčia ginkluotą greitojo reagavimo ekipažą į pavojaus vietą.

 

„Pavojaus mygtuko“ paslauga veikia šiuo principu:

  • Jūsų patalpose sumontuojamas stacionarus ar nešiojamas pavojaus mygtukų komplektas, kuris sujungiamas su „Ekskomisarų biuro“ centriniu stebėjimo pultu (CSP), budinčiu 24h per parą;
  • Gavęs pavojaus signalą ir adresą, automatiškai perduodamą iš įvykio vietos, CSP budėtojas siunčia ginkluotą greitojo reagavimo grupės ekipažą;.
  • Greitasis reagavimo ekipažas, atvykęs į vietą, iš kurios gautas signalas, nutraukia pasikėsinimą, nukreiptą prieš patalpose ar teritorijoje esančius asmenis bei turtą, ir neutralizuoja nepageidaujamus asmenis;

„Pavojaus mygtuko“ paslauga veikia visą parą 7 dienas per savaitę, todėl dėl saugomo turto ir asmenų gyvybės bei sveikatos galite būti visuomet ramūs. 

 

Gaukite Ekskomisarų biuro pasiūlymą

               ⇓

Pavojaus mygtukas

Miestas *

Užpildykite žemiau pateiktus laukelius ir susisieksime su Jumis per 8 darbo valandas

Vardas arba įmonės pavadinimas *

El. paštas *

Telefonas *

Vietovė

Paslaugą teikia:

Mūsų padaliniai:

Trakai
Ukmergė
Marijampolė
Palanga
Šilalė
Mažeikiai
Joniškis
Pakruojis
Radviliškis
Rokiškis
Lazdijai
Druskininkai
Varėna
Visaginas
Anykščiai
Molėtai

Gaukite pasiūlymą

Savitarna