AB ,,Telia” pranešimas apie dažnių pertvarkymo darbus


Pranešimas apie dažnių pertvarkymo darbų antrą etapą 2017-10-20

 

„Telia“ ir dar du Lietuvos mobiliojo ryšio tiekėjai keis dažnius, kuriais teikiamos mobiliojo ryšio paslaugos. Šių darbų antrasis ir paskutinis etapas bus vykdomas naktį iš spalio 27-osios į 28-ąją, nuo 00:00 iki 04:00 val. Pirmasis etapas buvo sėkmingai užbaigtas rugsėjo 27-ąją, jo metu atlikti pakeitimai 1800 MHz dažnių juostoje.

 

Dėl dažnių keitimo 900 MHz dažnių juostoje galimi trumpalaikiai paslaugų teikimo sutrikimai – gali dingti 2G balso, SMS ir duomenų perdavimo (GPRS) ryšys, suprastėti 3G ir 4G balso ir duomenų perdavimo paslaugų kokybė. Taip pat gali susilpnėti ar dingti ryšys patalpose ir atokiose vietovėse (mažuose miesteliuose, kaimuose). Labiausiai tikėtina, kad vienam vartotojui poveikis paslaugoms truks iki 10 minučių, tačiau sutrikimų gali būti viso numatyto darbų laikotarpio metu.

 

Jei darbų metu paslaugos neveiktų, rekomenduojame pabandyti dar kartą po keleto minučių. Pasienio zonose esantys vartotojai, kurie galėjo būti prisijungę prie užsienio operatorių, automatiškai persijungs atgal į namų tinklą. Jei įrenginys negali prisijungti prie tinklo, galima pamėginti jį perkrauti.

 

Taip pat norime informuoti, kad kelios dienos iki darbų bus vykdomi pasiruošimo testai. Numatoma, kad naktį, testo metu ~10 minučių dings 2G 900 MHz dažnio ryšys, ir dar valandą po to ryšys gali veikti nestabiliai.

 

Dėkojame už supratingumą.

 

Jūsų „Telia“

Paslaugą teikia:

Mūsų padaliniai:

Trakai
Ukmergė
Marijampolė
Palanga
Šilalė
Mažeikiai
Joniškis
Pakruojis
Radviliškis
Rokiškis
Lazdijai
Druskininkai
Varėna
Visaginas
Anykščiai
Molėtai

Gaukite pasiūlymą

Savitarna