Privatumo politika 

Gerbiame ir saugome kiekvieno svetainės lankytojo privatumą ir įsipareigojame sąžiningai bei teisėtai tvarkyti ir prižiūrėti jūsų pateiktus duomenis. 

Mes renkame informaciją apie svetainės lankytojus, kurie registruojasi gauti Ekskomisarų biuras naujienlaiškius: naujienas, publikacijas bei informaciją apie renginius.  

 

Registruojantis gali būti renkami  šie duomenys:  vardas ir pavardė; įmonė (įstaiga); el. pašto adresas; telefono numeris; pareigos; kalba (šalis). Registruodamiesi duodate sutikimą Ekskomisarų biurui  rinkti ir tvarkyti Jūsų pateiktus asmens duomenis, kad Ekskomisarų biuras pateiktų Jūsų  užprenumeruotas naujienas, publikacijas ir informaciją apie renginius. 

 

Surenkami duomenys naudojami tik siųsti Jums el. laiškus su naujienlaiškiais. Jūsų pateikti asmeniniai duomenys jokiomis aplinkybėmis nebus teikiami trečiosioms šalims, išskyrus įstatymų numatytus atvejus. Savo sutikimą Ekskomisarų biurui  rinkti ir tvarkyti Jūsų pateiktus asmens duomenis galite bet kada atšaukti išsiųsdami laišką elektroninio pašto adresu rinkodara@ekskomisarai.lt. Jūsų asmens duomenis saugosime tik tiek laiko, kiek reikia Jūsų užsakytai paslaugai suteikti. 

 

Jeigu lankotės mūsų interneto svetainėse, naudodami slapukus mes taip pat renkame informaciją, kuri gali pagerinti Jūsų naršymo patirtį.     

 

Slapukai (angl. cookies) – tai nedideli failai, kuriuos jūsų naudojamo įrenginio naršyklė priima iš svetainės, kurioje lankotės, ir išsaugo Jūsų įrenginyje. Slapukai leidžia svetainei prisiminti informaciją apie Jūsų naršymo įpročius, veiksmus, paieškas bei nustatymus, kad galėtumėte naudotis visu svetainės funkcionalumu, o kiti apsilankymai mūsų svetainėje būtų paprastesni ir naudingesni. Slapukai galioja vienerius metus. 

 

Mūsų svetainėje naudojami slapukai:

  • Veikimą gerinantys (sesijos) slapukai. Jie skirti pagerinti svetainės veikimą ir renka bendro pobūdžio (anoniminę) informaciją apie naudojimąsi interneto svetaine.
  • Nuolatiniai slapukai (stebėjimo slapukai iš „Google Analytics“). Šie slapukai naudojami analizuoti svetainės lankytojų elgseną ir rinkti bendro pobūdžio (anoniminę) informaciją apie svetainės lankytojų skaičių, aplankytus puslapius bei laiko, praleisto mūsų svetainėje, trukmę.
  • Tiksliniai (reklaminiai) slapukai. Naudojami tam, kad rodytų reklaminę informaciją, kuri atitiktų Jūsų interesus. 

Kaip išjungti slapukus? Daugelis naršyklių yra nustatytos taip, kad slapukus priimtų automatiškai. Turėdami informacijos, kaip ir kam jie naudojami, galite apsispręsti, ar slapukus pasilikti, ar juos naršyklėje išjungti. Norėtume įspėti, kad atsisakę slapukų galite netekti galimybės naudotis kai kuriomis funkcijomis. Nenorėdami gauti slapukų, galite nustatyti savo naršyklę atmesti visus slapukus arba siųsti įspėjimą, kai yra sukuriamas slapukas. 

Šios nuostatos gali būti keičiamos be atskiro pranešimo, nes laikomės slapukų naudojimą reglamentuojančių teisės aktų  ir  atsižvelgiame į visuotinai priimtą su slapukų naudojimu susijusią praktiką.

 

Šioms privatumo politikos nuostatoms taikoma Lietuvos Respublikos teisė. Visi dėl šių privatumo nuostatų kilę ginčai bus sprendžiami derybomis, o joms nepavykus – Lietuvos Respublikos teismuose.

 

Paslaugą teikia:

Mūsų padaliniai:

Trakai
Ukmergė
Marijampolė
Palanga
Šilalė
Mažeikiai
Joniškis
Pakruojis
Radviliškis
Rokiškis
Lazdijai
Druskininkai
Varėna
Visaginas
Anykščiai
Molėtai

Gaukite pasiūlymą

Savitarna