Vaizdo stebėjimas


Vaizdo stebėjimas

Jūsų patalpų ar pageidaujamos apsaugoti teritorijos vaizdo stebėjimasir vaizdo kamerų įrengimas– tai viena efektyviausių nuotoliniu būdu teikiamų apsaugos paslaugų, kuri užtikrina profesionalų ir operatyvų apsaugos darbuotojų reagavimą į bet kokius pavojaus signalus. Siekiant suteikti aukščiausios kokybės paslaugas, kurios optimaliai patenkintų jūsų lūkesčius, naudojamos tik pažangiausios vaizdo stebėjimo sistemos, kurios yra sujungtos su apsaugos tarnybos centriniu stebėjimo pultu ir leidžia mums sukurti visą profesionaliai koordinuojamą veiksmų grandinę, padedančią identifikuoti pažeidėjus – sekti jų veiksmus ir papildomai koordinuoti greitojo reagavimo ekipažų darbą. Paprasčiau tariant, vaizdo stebėjimo sistemosrealiu laiku perduoda vaizdą internetu į mūsų centrinį stebėjimo pultą, o operatorius, vos išvydęs galimą pavojų, siunčia greitojo reagavimo ekipažą į saugomą objektą. Atvykęs į įvykio vietą, greitojo reagavimo ekipažas, koordinuojamas operatoriaus, nutraukia pasikėsinimą į jus ar jūsų turtą. Jums pageidaujant, vaizdo stebėjimas gali būti vykdomas nuolatos arba tam tikru metu, o jūsų saugumu rūpinasi ilgametę patirtį turinti „Ekskomisarų biuro“ komanda.

 

Mes taip pat pasirūpinsime, kad vaizdo stebėjimo sistemų įrengimasvyktų sklandžiai ir kokybiškai, kompetentingai atsakysime į visus jūsų klausimus ir patarsime, kokių vaizdo kamerų įrengimasatitiks jūsų lūkesčius ir leis nesijaudinti dėl savo turto. Profesionalus vaizdo kamerų montavimas, efektyvūs apsaugos sprendimai ir operatyvumas – tai „Ekskomisarų biuro“ vizitinė kortelė.  Mumis pasitiki tūkstančiai klientų, kurie spėjo įvertinti darbo kokybę. Ir jūs patikėkite saugumą savo srities žinovams, kurie pasirūpins visomis smulkmenomis: pradedant vaizdo kamerų įrengimu ir baigiant operatyviu pavojaus pašalinimu. Turite klausimų? Susisiekite su mumis ir kartu rasime geriausią apsaugos sprendimą tinkantį būtent jums.

 

Kaip veikia visa vaizdo stebėjimo grandinė:

  • Stebėjimo sistemų vaizdas, internetu perduodamas į mūsų CSP;
  • Atvykęs į įvykio vietą, greitojo reagavimo ekipažas, koordinuojamas CSP operatoriaus, nutraukia pasikėsinimą į Jūsų turtą ar Jus.

Vaizdo stebėjimo sistemas diegia profesionali „Ekskomisarų biuras“ inžinierių ir specialistų komanda, kompetentingai įvertinanti norimas apsaugoti ir stebėti patalpas ar teritoriją, ir pasiūlanti efektyviausius vaizdo stebėjimo sistemų įrengimo sprendimus. 

 

Gaukite Ekskomisarų biuro pasiūlymą

               ⇓

Vaizdo stebėjimas

Miestas *

Kamerų skaičius *

Ar įrengta apsaugos sistema? *
  Taip   Ne

Užpildykite žemiau pateiktus laukelius ir susisieksime su Jumis per 8 darbo valandas

Vardas arba įmonės pavadinimas *

El. paštas *

Telefonas *

Vietovė

Paslaugą teikia:

Mūsų padaliniai:

Trakai
Ukmergė
Marijampolė
Palanga
Šilalė
Mažeikiai
Joniškis
Pakruojis
Radviliškis
Rokiškis
Lazdijai
Druskininkai
Varėna
Visaginas
Anykščiai
Molėtai

Gaukite pasiūlymą

Savitarna